Celtniecības plēves | Tvaika izolācijas plēves
Nosaukums: Tvaika plēve 75m2/rullis0.28 € / м2


20.80 € / Rullis


Artikul
Skaits: м2 
Skaits: Rullis 
Noliktavā navCeltniecības plēves būvniecībā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitīgi strādā pie produkta attīstības, un Latvijas tirgū parādās arvien mūsdienīgāki un kvalitatīvāki celtniecības plēvju veidi.

Latvijas tirgū piedāvātās celtniecības plēves var iedalīt četrās grupās: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, pretvēja un difūzijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildītu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls būs mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arī tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadījumā mājokļa saimnieks var iedzīvoties liekos izdevumos.

Tvaika izolācijas plēves. Mājokļos cilvēku darbības rezultātā (ēdiena gatavošana, veļas mazgāšana u.c.) rodas mitrums, kas tiek novadīts caur ventilācijas sistēmām un logiem. Taču daļa mitruma iesūcas mājokļa sienās. Lai no šī mitruma pasargātu siltumizolācijas materiālu, ir nepieciešamas tvaika izolācijas plēves. Arī šajā produktu grupā ir plašs piedāvājums. Te jāpiebilst, ka arī visas tvaika aizsargplēves ir ar UV stabilizatoriem. No tvaika izolācijas plēvēm plaši pazīstams ir materiāls PEFOIL 200, kas - atbilstoši ES standartiem - ir 200 mikronu bieza un ar UV stabilizāciju. Šo plēvi var izmantot gan dzīvokļos, gan privātmājās.

Preču grozs

Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €

Pirktākās preces

SILVER ANTICON 60m2/rullis
0.46 € / м2

Jazz Terra
12.50 € / м2

Gluda loksne
12.50 € / м2